Каталог

Сингента (Syngenta)

Сингента (Syngenta)

Сингента є світовим лідером з розробки, а також впровадження нових технологій в агробізнесі, капіталізація на сьогоднішній день досягла більш 60000000000 доларів США. Інноваційний підхід до селекції посівного матеріалу польових агрокультур дозволив добитися небачених раніше результатів за обсягом і якістю врожаю, що значно підвищує рентабельність фермерських господарств.

Історія Сингента

Історія компанії починається з середини XVIII століття, з заснування компанії "Гейг", але в сучасному вигляді свою діяльність Syngenta веде лише з 2000 року. Більше 18 років Сингента пропонує ефективні рішення для досягнення високих результатів при вирощуванні агрокультур. Обсяги використання продукції компанії настільки великі, що з неї виробляють:

  • 20% пива в Європі, 70% шотландського віскі і 80% пива Guiness;
  • 30% соняшникової олії у світі;
  • 40% продуктів харчування у всьому світі вирощується із застосуванням засобів захисту рослин Syngenta.

Наукові розробки

Власні лабораторії і випробувальні поля дозволяють Сингента не тільки розробляти нові діючі речовини, але і тестувати їх короткострокову, а також довгострокову дію на агрокультури і грунт. Це дозволяє створювати максимально ефективні пестициди, що забезпечують максимальну врожайність при високій безпеці для культур, навколишнього середовища, людини.

Syngenta витрачає понад 700 млн. доларів на рік на наукові дослідження і розробку нових сортів агрокультур, а також на комплексні рішення для захисту рослин. Розширюючи наукові можливості, Сингента створила підрозділ біологічних досліджень, покликаний тестувати нові розробки в польових умовах.

Десятки тестових полів, розташованих у різних природних зонах по всьому світу, дозволяють максимально адаптувати насіння агрокультур Syngenta для конкретних грунтово-кліматичних умов вирощування і домагатися максимальної врожайності навіть у важких для вирощування регіонах.

Цілі компанії Сингента

Основна мета компанії - забезпечення стабільного сільськогосподарського виробництва за допомогою інноваційних рішень, що підвищують рівень безпеки для навколишнього середовища. Завдяки відповідальному і всебічному підходу, інновації Сингента спрямовані на захист земель сільськогосподарського призначення від деградації і виснаження.


Насіння соняшника Сингента
Насіння соняшника Сингента

Швейцарський виробник пропонує до продажу в Україні тільки високоякісний і адаптований до українських природних зон посівний матеріал соняшнику.

Насіння кукурудзи Сингента

Вирощуючи кукурудзу Сингента фермери отримують високі врожаї зерна і силосу по всій території України, гібриди відрізняються стабільністю продуктивності та низькою чутливістю до захворювань і стресових факторів.

Насіння кукурудзи Сингента
Гербіциди Сингента
Гербіциди Сингента

Широкий асортимент препаратів забезпечує надійний контроль бур'янів в посівах польових, плодових і овочевих культур.

Протруйники насіння Сингента

Протруйники надійно захищають посівний матеріал та молоді рослин агрокультур від згубного впливу фітопатогенів і шкідників, зберігаючи с/г рослини здоровими і неушкодженими.

Протруйники насіння Сингента