Для нових покупців – предоплата 20% на р/р або картку!

Каталог

Сітка Рабиця

Сітка Рабиця оцинкована 45х45, ф.1,8 мм
100, 150, 180
Паркани, Вольєри, Клітки, Огорожі
50000 грн
Сітка Рабиця оцинкована 65х65, ф.1,8 мм
100, 150, 180
Паркани, Вольєри, Клітки, Огорожі
40000 грн
Сітка Рабиця оцинкована 35х35, ф.1,8 мм
100, 150, 180
Паркани, Вольєри, Клітки, Огорожі
55000 грн
Сітка Рабиця оцинкована 55х55, ф.1,8 мм
100, 150, 180
Паркани, Вольєри, Клітки, Огорожі
45000 грн
Сітка Рабиця оцинкована 25х25, ф.1,8 мм
100, 150, 180
Паркани, Вольєри, Клітки, Огорожі
60000 грн

Купити сітку-рабицю від виробника з безкоштовною доставкою по Україні

Приватне підприємство "МакАгроКом" виробляє сітку-рабицю в Києві і пропонує всім покупцям від 10 рулонів по 10 м безкоштовну доставку на Вашу адресу в межах України. Це більш ніж вигідна пропозиція, так як щоб привезти необхідну кількість оцинкованої сітки Рабиця для забору потрібно наймати вантажний автомобіль. Наш офіційний партнер "Нова Пошта" доставить покупку оперативно і безкоштовно для вас.

Оцинкована сітка-Рабиця з терміном служби 20-25 років

Більшість виробників використовують при виробництві сітки дріт, оцинкований за допомогою електролізу. В цьому випадку, шар цинку рідко перевищує 5 мікрон, що негативно позначається на терміні служби кінцевого продукту. У кращому випадку вже через 5-7 років сітка-рабиця починає іржавіти і приходити в непридатність.

При виготовленні сітки-рабиця в МакАгро використовується дріт гарячого цинкування. Даний спосіб дозволяє максимально захистити метал від корозії, так як шар цинку перевищує 50 г/м.кв. Паркан з такої рабиці простоїть не менше 20-25 років і буде виглядати як новий.

Незважаючи на високу якість, ми зробили все, щоб ціна сітки-рабиці в нашому інтернет-магазині не перевищувала середню ринкову вартість. Для замовлень понад 20 рулонів ми передбачили спеціальні ціни, дізнатися які ви зможете зателефонувавши нашим менеджерам.

Як вибрати рабицю для забору на ділянці

Якщо ви хочете захистити посіви агрокультур від середніх і великих тварин, здатних завдати шкоди посівам, вибирайте сітку-рабицю 1-1,2 м у висоту. Вартість такого паркану в Україні буде значно нижче, ніж 1,5 або 2 м. Прораховуючи витрати також слід враховувати, що крім сітки, вам знадобляться стовпи і чим вони вищі, тим дорожче виявиться споруда.

Сітка паркану повинна виконувати певні функції і володіти якостями:

  • захищати територію від проникнення сторонніх, будь то тварини або людей;
  • візуально вказувати на те, що вхід на цю територію заборонений;
  • простояти якомога довше без необхідності ремонту або заміни;
  • максимально зберігати привабливий зовнішній вигляд.

Всім цим вимогам відповідає рабиця від МакАгро, яка допоможе значно заощадити кошти на огорожі території.

Чому вигідно ставити паркан з сітки Рабиця

Є кілька причин купити сітку-рабицю для установки паркану:

  1. Швидкість установки сітки Рабиця. 100 метрів паркану з рабиці можуть встановити за світловий день всього 2 людини.
  2. Ціна. Дешевше огорожі просто не існує на ринку.
  3. Простота. Не потрібні спеціальні навички, щоб встановити сітку-рабицю.
  4. Довговічність. Якісна сітка-рабиця від МакАгро прослужить мінімум чверть століття.

Крім усього перерахованого вище, сітка-рабиця легко піддається ремонту – не потрібно міняти весь паркан, якщо ви пошкодили технікою або інструментами якусь його частину.

Чому купувати сітку-рабицю в МакАгро – вигідно

Висококласне обладнання та якісні матеріали дозволяють нам виробляти надійну і довговічну сітку рабицю, здатну позбавити вас від турбот з парканом на кілька десятків років. Якісна упаковка рабиці дозволяє безпечно і акуратно перевозити рулони, щоб не пошкодити обшивку салону автомобіля або особисті речі. Оптимальна збірка сітки мінімізує обсяг рулону, щоб рабиця займала мінімум місця при зберіганні або транспортуванні.

Сітка оцинкована під замовлення в Україні

Часто стандартних сіток може виявитися мало або завдання стоять занадто нестандартні. Ми знаємо про це і готові швидко і якісно виготовити будь-який обсяг сітки рабиця в найкоротші терміни. Наприклад, на виробництво 200 погонних метрів сітки висотою 2 метри нам знадобиться всього півдня і вже до вечора ми зможемо відправити замовлення за вказаною адресою. 

Ми з радістю виконаємо Ваше індивідуальне замовлення! Наші фахівці можуть виготовити паркан будь-якої довжини – від 2 метрів у рулоні і до 100 м за бажанням. Також ви можете вибрати дріт (1,6-2,5 мм) і діаметр чарунки в діапазоні 25-65 мм. Висота паркану може досягати 2 м.

У нас ви також можете купити трос для натяжки сітки, стовпчики і скоби кріплення.

Підібрати потрібний розмір сітки-Рабиця, вид, діаметр дроту і відповісти на будь-які питання зможуть наші менеджери, зв'язатися з якими ви можете по будь-якому з номерів телефонів, зазначених на нашому сайті.

МакАгро пропонує купити сітка рабиця з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.