Для нових покупців – предоплата 20% на р/р або картку!

Каталог

Прилипач Тандем

Універсальний прилипач Тандем для використання з гранульованими засобами захисту рослин.
Код:2135325
  • Прилипач Тандем
Без комісії Накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
1 л26800 грн/л
5 л14700 грн/л
20 л12800 грн/л
Разом26800 грн
Кількість
ВиробникУкравіт
ДРсуміш поверхнево-активних речовин - 100 %

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Прилипач Тандем: опис

Прилипач Тандем використовується для підвищення ефективності від застосування гербіцидів, інсектицидів і фунгіцидів, а також інших типів засобів захисту рослин. Можливість вибору з трьох типів тари робить його зручним для застосування, як приватними фермерами, так і великими фермерськими господарствами.

Механізм дії прилипача Тандем

Прилипач знижує поверхневий натяг крапель робочого розчину, що підвищує швидкість і ступінь поглинання пестицидів рослинами. Ефективність роботи прилипача Тандем особливо виражена при обробці рослин під час посухи або холодної погоди, коли розвиток рослин сповільнюється і погіршується змочування їх поверхні.

Переваги прилипача Тандем

Препарат сприяє кращому прилипанню та проникненню робочого розчину ЗЗР в структуру рослин. Масляниста консистенція знижує можливість стікання препарату в грунт, а також підвищує тривалість дії пестицидів. За рахунок оптимізації витрати робочого розчину забезпечується економічна ефективність і знижуються втрати, поряд з підвищенням ефективності обробок.

МакАгро пропонує купити причилап Тандем з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити пар, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: