Каталог

Піногасник Протипен

Використовується для попередження появи або усунення вже наявної піни в баку обприскувача при приготуванні робочого розчину.
Код:018560
  • Піногасник Протипен
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
0.2 л165000 грн/л
Разом33000 грн
Кількість
ВиробникАХТ
Типпіногасник
ДРполідиметилсилоксан

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Піногасник Протипен – новий ефективний препарат від компанії АХТ, призначений для усунення надмірного піноутворення під час приготування робочих сумішей гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів, акарицидів і мікродобрив.

Механізм дії

Полідиметилсилоксан – діюча речовина ПАР Протипен, і здатна швидко усувати піну в робочому розчині або виключити можливість її появи без впливу на хімічний склад. Особливо доцільно використання даного препарату при приготуванні робочих сумішей з розчинних концентратів ЗЗР, схильних до утворення піни.

Норма використання: 10 мл на 0,25 л води. Якщо в баку обприскувача вже утворилася піна, то для її усунення в бак додається подвійна норма – 20 мл на кожні 0,25 л робочого розчину.

Переваги піногасника Протипен

  • Ефективний для усунення або попередження появи піни в робочому розчині ЗЗР.
  • Низька норма витрати і висока концентрація діючої речовини.
  • Зручність в застосуванні і простий алгоритм використання.
МакАгро пропонує купити піногасник Протипен з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити пар, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: