Каталог

Прилипач Тренд 90

Універсальний прилипач Тренд 90 на основі етоксилат ізодецилового спирту.
Код:4135335
  • Прилипач Тренд 90
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
5 л27700 грн/л
Разом138500 грн
Кількість
ВиробникДюпонт (DuPont)
ДРетоксилат-ізодециловий спирт - 90 %

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Прилипач Тренд 90: опис

Тренд 90 містить етоксилат ізодецилового спирту, що забезпечує надійне і тривале утримання діючих речовин гербіцидів та їх повне проникнення в структуру рослин навіть у несприятливих погодних умовах. ПАР утримує гербіциди на поверхні листя і стеблі, не змивається опадами і знижує поверхневий натяг робочого розчину для полегшення потрапляння препарату в тканини рослин.

Переваги прилипача ПАР Тренд 90

Вдала концентрація активної речовини дозволяє значно підвищити проникаючу здатність робочого розчину, що прискорює дію пестицидів. Етоксилат ізодецилового спирту руйнує восковий наліт на поверхні вегетативних органів рослин, значно полегшуючи поглинання діючих речовин.

Середня норма витрати прилипача ПАР Тренд 90 становить 0,1% від загального обсягу робочої рідини. Обробка посівів проводитися відразу після приготування суміші.

МакАгро пропонує купити прилипач ПАВ Тренд 90 з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити пар, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: