Каталог

Нертус (Nertus)

Нертус (Nertus)

Нертус (Nertus) - угорський виробник посівного матеріалу та засобів захисту рослин, з 2002 року представлений на ринку України. Асортимент хімічних препаратів представлений більш ніж 60 товарами для обробки посівів різних сільськогосподарських культур. Насіння Нертус вирощуються з суворим дотриманням технологічних процесів, а доробка проводитися на власному високотехнологічному заводі, спроектованому і введеному в експлуатацію фахівцями німецького концерну ПЕТКУС Технолоджі.

Для максимальної адаптації гібридів соняшника і кукурудзи компанія Нертус розташувала свої поля гібридизації по всій території України. Асортимент гібридів - це насіння сербської селекції (NS SEME). Агрономи Нертус і фахівці сербського інституту здійснюють повний контроль виробництва, від вирощування і до фасування готового, протравленого насіння в мішки.


Насіння соняшника Нертус
Насіння соняшника Нертус

Посівний матеріал соняшника Нертус відрізняється високою якістю доопрацювання і стабільною продуктивністю в українських грунтово-кліматичних умовах.

Насіння кукурудзи Нертус

Високоякісне насіння кукурудзи підходить для вирощування та отримання високого врожаю зерна і силосу по всій території України.

Насіння кукурудзи Нертус
Гербіциди Нертус
Гербіциди Нертус

Препарати для захисту посівів агрокультур від бур'янів

Фунгіциди Нертус

Каталог препаратів для профілактики, лікування та викорінення захворювань сільськогосподарських культур.

Фунгіциди Нертус
Інсектициди Нертус
Інсектициди Нертус

Ефективні засоби для профілактики і знищення шкідників в посівах культурних рослин.

Протруйники насіння Нертус

Протруйники дозволяють захистити посівне насіння і молоді сходи від впливу фітопатогенів і пошкодження шкідниками.

Протруйники насіння Нертус