Каталог

Насіння соняшника Жалон Гранд

Трилінійний французький гібрид соняшника Жалон Гранд під Гранстар, володіє високою стійкістю до захворювань і 7 рас вовчка.
Код:381679
  • Насіння соняшника Жалон Гранд
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
стандарт203700 грн/міш.
екстра280800 грн/міш.
Разом203700 грн
Кількість
ВиробникАгроспецпроект
ОригінаторЄвраліс Семенс (Euralis Semences)
Вегетація, днів108
Врожайність, ц/га62
ТехнологіяГранстар (ExpressSun™)
Олійність, %51
Висота, см170
Вага 1000 насінин, г78
Стійкість до вовчка7 рас (A, B, C, D, E, F, G)
Стійкість до посухи8 з 10
Стійкість до основних хвороб8 з 10
Кіл-сть насінин у мішку, шт150000
Насіння обробленеФунгіцидний протруйник
Рекомендовані регіониСхід, Захід, Північ, Центр, Південь

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Насіння соняшника Жалон Гранд: опис

Жалон Гранд - новий інтенсивний гібрид соняшника французької селекції, адаптований до технології СУМО (обробка гербіцидами на основі трибенурон-метилу). Соняшник володіє підвищеними агротехнічними характеристиками, стійкість до захворювань і несприятливих умов вирощування значно підвищена. Також новий гібрид Жалон Гранд володіє стійкістю до 7 рас вовчка соняшникового (A,B,C,D,E,F,G).

Стійкість соняшника Жалон Гранд до захворювань, балів з 10 можливих:

  • фомопсис - 9;
  • склеротинія - 8;
  • фомоз - 8.

Соняшник володіє максимальною енергією початкового росту і швидко розвивається на перших етапах вегетації, формуючи високий і якісний урожай. В своїй групі стиглості соняшник Жалон Гранд володіє найвищим потенціалом врожайності - 62 ц/га, при цьому в 2017 році в Запорізькій області на тестових посівах з одного гектара було отримано рівно стільки ж урожаю насіння, як і з посівів PIONEER PR64LE25, розташованих поруч, що говорить про низьку чутливість гібриду до зовнішніх факторів і здатності максимально розкрити потенціал продуктивності.

Переваги насіння соняшника Жалон Гранд

Висока інтенсивність розвитку рослин гібриду і низька чутливість до несприятливих грунтово-кліматичних умов роблять його стабільно продуктивним по всій території України. Можливість обробки посівів соняшника Жалон Гранд гербіцидами типу Гранстар полегшує боротьбу з бур'янами і падалицею традиційного соняшнику, при вирощуванні соняшника по соняшнику.

Фізіологічна будова гібрида Жалон Гранд (потужна і розгалужена коренева система, міцний стебло, середня висота рослин) підвищують стійкість до вилягання та тривалих періодів посухи, забезпечуючи рослину вологою з глибинних запасів грунту. Для отримання максимальних врожаїв рекомендується дотримуватись оптимальної густоти посіву насіння:

  • Степ - 60000 насінин на гектар;
  • Лісостеп - 65000 насінин на гектар.
МакАгро пропонує купити насіння соняшника Жалон Гранд з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити насіння соняшника, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: