Для нових покупців – предоплата 20% на р/р або картку!

Каталог

Насіння сої

Меркур
Відгуки: 1
110-115
48
120
Еліта
50
138300 грн
Аполло
Відгуки: 1
85
39
100
1 репр.
50
122500 грн
Ультра
92-95
40
112
Еліта
50
172200 грн
Монро
Відгуки: 1
85-90
40
110
Еліта
1000
2530800 грн

Насіння сої користується високим попитом за рахунок потреби на внутрішньому ринку і високої ціни на елеваторах. Популярна культура багато в чому завдяки унікальному складу і здатності замінювати білок тваринного походження. Відрізняється надзвичайно високою харчовою цінністю жирів, кальцію, білків, кислот, вітамінів. У нашому інтернет-магазині Ви можете купити насіння сої за низькою ціною за рахунок прямих поставок з насіннєвих заводів.

Використання культури:

  • кормовий напрямок;
  • соєвий шрот, олія;
  • застосовується для виробництва продуктів харчування і замінників молочних та м'ясних продуктів;
  • у хімічній промисловості.

Широке застосування даної агрокультури забезпечує стабільно високий попит і ціни на насіння сої в Україні. Селекціонери щодня досягають успіхів у розробці нових способів підвищення врожайності, стійкості до стресів, оптимізації способів обробітку культури. Ретельне вивчення сортів, а також результатів їх вирощування дозволяє агрономам "МакАгро" точно підбирати посівмат під конкретний тип грунту і регіон. Це дозволить знизити ризики втрати якості або обсягу врожаю внаслідок негативного впливу кліматичних факторів або пізнього періоду збирання.

Як вибрати насіння сої під Раундап

Найбільшою популярністю користується насіння сої під Раундап. Дані сорти показують більш високі характеристики по стійкості до захворювань. Крім цього, можна легко зменшувати насіннєвий запас проблемних рослин у грунті, що добре впливає на фітосанітарний стан поля для наступної культури сівозміні.

Весь без винятку посівмат під Раундап не має сертифікатів якості з-за відсутності реєстрації в Україні. Замовляючи насіння сої в "МакАгро" Ви отримуєте протокол випробувань від прямого виробника, що підтверджує посівні характеристики.

Для правильного підбору посівмату під гербіцид слід, в першу чергу, звернути увагу на апарат, яким буде проводитися посів. Якщо Ви будете висівати сівалкою старого зразка, то варто брати посівний матеріал більш великого розміру, щоб мінімізувати втрати внаслідок прокидання. Правильний вибір забезпечить дружність сходів, а також мінімальну конкуренцію культурних рослин за поживні речовини та вологу.

Купівля у "МакАгро"

Вибираючи "МакАгро" - Ви купуєте не тільки якісний посівмат за низькою ціною, але і високий урожай. Всі поставки здійснюються від виробника, що виключає підробку або неякісний товар. Допомогу у виборі посівного матеріалу нададуть наші менеджери, які порадять відповідне Вашим вимогам насіння сої і складуть технологічну карту для підвищення врожайності культури.

Основна маса постачальників відвантажує посівний матеріал без протруювання від захворювань та шкідників. Компанія "МакАгро" відвантажує також необроблений посівний матеріал, але проводить попередню обробку кожної насінини ультрафіолетовими променями, знищуючи всі патогени на поверхні насіння. Це дозволяє Вам отримувати знезаражений посівний матеріал, який готовий до посіву або безпечного зберігання до наступного сезону.

МакАгро пропонує купити насіння сої з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.