Для нових покупців – предоплата 20% на р/р або картку!

Каталог

Насіння ріпаку

Чорний Велетень
Відгуки: 3
310-320
56
175
10
83800 грн
Чемпіон України
Відгуки: 1
270
40
170
50
181800 грн
Снігова Королева
300
70
180
158500 грн
Ксенон
245-255
60
165
695100 грн
Абакус
270-280
60
160
593900 грн

Насіння ріпаку найбільш вигідне для обробітку фермерами, основним чинником високої врожайності культури є хороше забезпечення вологою. Підбираючи яке купити насіння ріпаку, ціну враховувати варто тільки в тому випадку, коли Ви обираєте аналогічний за характеристиками посівмат різних виробників, де на ціну може значно впливати популярність бренду.

Основні переваги вирощування ріпаку:

  • висока закупівельна ціна на елеваторах;
  • відносна простота вирощування;
  • широкий вибір посівного насіння;
  • сприятливі погодні умови;
  • підходящі грунти.

Який вибрати ріпак: озимий або ярий?

Врожайність озимого ріпаку істотно вище, ніж ярого і досягає 60-65 ц/га, але і ризики також високі. При несприятливих умовах ріпак може замерзнути, культура також вимоглива до вологості грунту і якості підготовки поля до посадки насіння.

Ярий ріпак вирощувати дещо простіше, за рахунок можливості застосування гербіцидів (Раундап, імідазолинові) для забезпечення чистоти і виключення конкуренції в посівах. Але і врожайність у цьому випадку буде значно нижче.

Технологія вирощування ріпаку

Вибір технології обробітку безпосередньо залежить від фітосанітарного стану поля, так як насінню ріпаку потрібні оптимальні умови для формування майбутнього врожаю вже на початкових етапах вегетації. Якщо попередник був поганий і на полі присутні дорослі, густозростаючі бур'яни, то слід обирати стійке до гербіцидів насіння. І, навпаки, якщо попередником була пшениця, ячмінь або жито - цілком підійде звичайне насіння ріпаку.

Посівмат ріпаку в МакАгро

Якщо Вам потрібна порада - звертайтеся в МакАгро, наші професійні агрономи допоможуть вирішити будь-яку задачу і підібрати оптимальний варіант насіння ріпаку для отримання якісного і високого врожаю.

МакАгро пропонує купити насіння ріпаку з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.