Для нових покупців – предоплата 20% на р/р або картку!

Каталог

Насіння гороху

Царевич
71-75
59
70
1
50
143000 грн
Оплот
79-85
50
75
1
50
99700 грн
НС Мороз
Відгуки: 1
240-250
62
80
1
25
141900 грн
Модус
75-78
57
100
1
50
92100 грн
Меценат
73-78
48
80
1
50
104900 грн

Білковий горох - важлива агрокультура, що вирощується в Україні в промислових масштабах вже більше 50 років. Вибираючи посівний матеріал слід враховувати регіональні грунтово-кліматичні умови для отримання максимального врожаю культури. В інтернет-магазині для фермерів МакАгро ви можете купити насіння гороху жовтого або зеленого з доставкою по всій території країни. Ціни на насіння гороху на посів залежать від типу (яровий або озимий), сорту, виробника.

Насіння гороху в сівозміні

Рослина не призначена для вирощування у монокультурі та потребує обов'язкової культивації в сівозміні. Вирощувати насіння гороху на одному і тому ж полі можна не частіше 1 разу в 3-4 роки. В іншому випадку, якість та врожайність культури загалом буде низькою, а популяція довгоносика знищить значну частину посівів. Вдалими попередниками є: кукурудза, пшениця, ячмінь, соняшник, картопля.

Вимоги до грунту і посів

Родючий, добре зволожений ґрунт - запорука отримання високих врожаїв. Деякі гібриди культури відрізняються підвищеною стійкістю до холоду і посухи, наприклад, насіння гороху озимого дозволить одержати більш високий урожай, без ризику втрат внаслідок вимерзання. Площа під посів повинна бути рівною і плоскою, без ям і пагорбів, що забезпечить рівномірний розвиток і дозрівання. Оптимальна реакція ґрунтового розчину - pH 6,5-7,5.

Озимі сорти дозволяють збирати високий урожай не тільки в центральних регіонах, але і в південній частині України. Насінина ярових може навіть не прорости при відсутності достатньої кількості вологи. Збіг літнього сонцестояння з періодом цвітіння може повністю знищити посіви. При цьому озимий, завдяки зимовому запасу вологи і ранньому цвітінню в період оптимальної вологості грунту, може принести до 32 ц/га вже до середини червня.

Дотримання повної технології вирощування агрокультур від "МакАгро" гарантує мінімізацію втрат врожаю, що дозволяє повністю розкрити потенціал сорту/гібриду. Підживлення комплексними хелатними добривами за схемою може значно знизити вплив несприятливих зовнішніх факторів на темпи розвитку культури, підвищуючи обсяг і якість майбутнього врожаю. Стресові умови можуть гальмувати сокорух і загальну швидкість біологічних і хімічних процесів всередині рослин. Тривалий період посухи або холоду є сигналом для листової обробки антистресовими препаратами, що містять амінокислоти і основний набір мікроелементів.

Яке насіння гороху купити в Україні для отримання високого врожаю

Фахівці інтернет-магазину "МакАгро" підібрали найкращі сорти, ціни на які не відрізняються від прайс-листів виробників за рахунок тісної співпраці з насіннєвими компаніями. Якщо Ви не знаєте, яке насіння гороху придбати для вирощування в Україні, то наші агрономи підберуть оптимальний посівмат під конкретні грунтово-кліматичні умови. Щорічно в серпні місяці виробники виставляють ціни на посівний матеріал бобових, дозволяючи фермерам придбати необхідний обсяг вигідно. Якісно відкалібровані горошини однакові за розміром, а в мішках відсутні биті боби і половинки.

Ми намагаємося максимально сприяти отриманню високих урожаїв нашими покупцями. Більшість сортів, які продаються нами, вже оброблені протруйниками від хвороб і шкідників. Крім цього, посівмат обробляють стимуляторами росту, що підвищує енергію стартового розвитку навіть за умови недостатнього рівня зволоженості ґрунту в період сівби та проростання.

Інтернет-магазин "МакАгро" відвантажує від 1 мішка посівного матеріалу, при цьому доставка в будь-яку точку країни абсолютно безкоштовна і займає від 24-36 годин. Покупець не сплачує ніяких комісій при отриманні товару на складі "Нової Пошти" або при доставці за адресою. Всі товари мають сертифікат якості.

Високий урожай може забезпечити тільки сорт, що володіє максимально високими показниками:

  1. Реальної врожайності.
  2. Стійкості до посухи і морозу.
  3. Харчової якості.
  4. Стійкості до розтріскування та осипання.
  5. Рівня власного імунітету рослин.

Корисні властивості

Підвищення світового попиту на посівне насіння гороху обумовлено високими харчовими характеристиками і корисними властивостями. Вживання в їжу бобів рекомендовано для профілактики та лікування серйозних захворювань, які є наслідком неправильного способу життя або генетики.

МакАгро пропонує купити насіння гороху з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.