Для нових покупців – предоплата 20% на р/р або картку!

Каталог

Мікродобриво Авангард Р Сірка+азот+мікро

Ефективне мікродобриво Авангард Р Сірка+азот+мікро на основі сірки для підгодівлі цілого ряду сільськогосподарських культур з метою підвищення врожайності.
Код:218423
  • Мікродобриво Авангард Р Сірка+азот+мікро
Без комісії Накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
20 л7200 грн/л
Разом144000 грн
Кількість
ВиробникУкравіт
Складазот - 100 г/лбор - 0.5 г/лзалізо - 0.5 г/лкобальт - 0.01 г/лмарганець - 1 г/лмідь - 0.7 г/лмолібден - 0.1 г/лсірка - 200 г/лцинк - 0.3 г/л
Для культурКапуста, Картопля, Кукурудза, Овес, Овочеві культури, Соняшник, Просо, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Сорго, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
Спосіб внесеннялисткове підживлення
Результат діїпідвищує імунітет рослини, підвищення засухостійкості, підвищення морозостійкості, підвищення вмісту цукору

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мікродобриво Авангард Р Сірка+азот+мікро: описание

Авангард Р Сірка+азот+мікро - рідке мікродобриво на основі активних речовин у доступній для рослин формі, що дозволяє підвищити темпи набору вегетативної та кореневої маси. Підвищений вміст у складі препарату сірки і азоту активізує обмінні процеси в клітинах рослин і сприяє поліпшенню якісних показників врожаю і підвищує його обсяг.

Особливості мікродобрива Авангард Р Сірка+азот+мікро

Мікродобриво може застосовуватися на цілому ряді сільськогосподарських культур як для листкового підживлення, так і для обробки посівмату. Після обробки рослини слабше реагують на стресові умови, зберігаючи активні темпи розвитку навіть в періоди посухи або прохолодної погоди. Авангард Р Сірка+азот+мікро підвищує вміст цукру і вітамінів в овочах і коренеплодах, а у технічних культур - олійність насіння.

Оптимальний вміст сірки у клітинах рослин активно сприяє засвоєнню мінеральних елементів живлення. Практично всі важливі амінокислоти не здатні синтезуватися без сірки, без якої також критично порушується процес фотосинтезу.

МакАгро пропонує купити мікродобриво Авангард Р Сірка+азот+мікро з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити мікродобрива, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: