Для нових покупців – предоплата 20% на р/р або картку!

Каталог

Мікродобриво Авангард Р Зернові

Комплексне хелатне мікродобриво Авангард Р Зернові для застосування на зернових культурах, дозволяє підвищити врожайність і якість зерна.
Код:218417
  • Мікродобриво Авангард Р Зернові
Без комісії Накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
20 л17800 грн/л
Разом356000 грн
Кількість
ВиробникУкравіт
Складазот - 60 г/лбор - 3 г/лзалізо - 5 г/лкалій - 10 г/лмагній - 40 г/лмарганець - 12 г/лмідь - 12 г/лмолібден - 0.1 г/лсірка - 116 г/лцинк - 10 г/л
Для культурОвес, Просо, Пшениця озима, Пшениця яра, Жито, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
Спосіб внесеннялисткове підживлення, обробка насіння
Результат діїактивація росту кореневої системи, підвищує імунітет рослини, покращує виповненість і якість зерна

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мікродобриво Авангард Р Зернові: опис

Мікродобриво Авангард Р Зернові спеціально призначене для підтримання балансу мікро-, макро - і мезоелементів у зернових культур, в результаті чого врожайність підвищується на 12-15%, рослини стають більш стійкими до несприятливих умов і здатними швидко і безболісно виходити з стресів.

Переваги мікродобрива Авангард Р Зернові

Препарат можна використовувати як самостійно, так і в бакових сумішах із засобами захисту рослин. Підвищення швидкості і сили імунної відповіді при проникненні збудників поширених захворювань зернових культур дозволяє значно скоротити ризики втрати врожаю в наслідок ураження патогенами.

Забезпечується підвищення енергії проростання, що дає більш високий відсоток схожих насінин і прискорюється процес формування міцної і розгалуженої кореневої системи. Збалансована формула препарату має антистресову дію, дозволяючи рослинам легше переносити складні погодні умови.

МакАгро пропонує купити мікродобриво Авангард Р Зернові з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити мікродобрива, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: