Для нових покупців – предоплата 20% на р/р або картку!

Каталог

Мікродобриво Авангард Р Ріпак

Комплексне добриво Авангард Р Ріпак на основі легкодоступних формуляцій мікроелементів, дозволяє отримати прибавку врожаю та підвищити якість насіння.
Код:218422
  • Мікродобриво Авангард Р Ріпак
Без комісії Накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
20 л8700 грн/л
Разом174000 грн
Кількість
ВиробникУкравіт
Складазот - 70 г/лбор - 6 г/лзалізо - 4 г/лкалій - 10 г/лкобальт - 0.1 г/лмагній - 60 г/лмарганець - 10 г/лмідь - 4 г/лмолібден - 0.1 г/лцинк - 7 г/л
Для культурРіпак озимий, Ріпак ярий
Спосіб внесеннялисткове підживлення, обробка насіння
Результат діїактивація росту кореневої системи, підвищує імунітет рослини, покращує виповненість і якість насіння

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мікродобриво Авангард Р Ріпак: опис

Авангард Р Ріпак - високоефективне комплексне мікродобриво на основі азоту, калію і магнію, призначене для підживлення рослин ріпаку з метою підвищення товарних якостей насіння та обсягу врожаю. Препарат безпечний для навколишнього середовища і людини, завдяки наявності прилипача у своєму складі - стійкий до змивання атмосферними опадами.

Результати застосування мікродобрива Авангард Р Ріпак

Після обробки, мікродобриво Авангард Р Ріпак швидко проникає через кутикулу і листові пластини в структуру рослин, підвищуючи стійкість до різких змін погоди і збудників захворювань культури. Препарат знижує чутливість рослин до стресових умов, дозволяючи ріпаку підтримувати оптимальні темпи розвитку навіть в періоди посухи або холоду.

Застосування не обмежується внесенням по листу, мікродобриво Авангард Р Ріпак рекомендується також використовувати для обробки посівного матеріалу. В результаті протруювання насіння, підвищується енергія стартового росту та прискорюється формування оптимальної кореневої системи. Середня прибавка врожайності становить 10-15%.

МакАгро пропонує купити мікродобриво Авангард Р Ріпак з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити мікродобрива, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: