Для нових покупців – предоплата 20% на р/р або картку!

Каталог

Мікродобриво Авангард Р Плодово-ягідні

Високоефективне мікродобриво Авангард Р Плодово-ягідні на основі збалансованого комплексу мікроелементів, підвищує якісні та кількісні показники плодів, а також знижує вміст нітратів.
Код:218421
  • Мікродобриво Авангард Р Плодово-ягідні
Без комісії Накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
5 л10300 грн/л
Разом51500 грн
Кількість
ВиробникУкравіт
Складазот - 50 г/лбор - 1 г/лзалізо - 1 г/лкалій - 100 г/лкобальт - 0.1 г/лмарганець - 1 г/лмідь - 0.5 г/лмолібден - 0.1 г/лфосфор - 50 г/лцинк - 01 г/л
Для культурПлодово-ягідні культури
Спосіб внесеннялисткове підживлення
Результат діїпідвищує імунітет рослини, підвищення якості врожаю, збільшує кількість квіток і покращує запилення, покращує гормональний баланс, покращує процес цвітіння

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мікродобриво Авангард Р Плодово-ягідні: опис

Авангард Р Плодово-ягідні - концентрований препарат на основі збалансованого комплексу мікроелементів, допомагає культурним рослинам стійко переносити стресові ситуації і дозволяє отримати до 40% прибавку до урожаю. Крім агротехнічних властивостей, мікродобриво покращує смакові якості плодів і вміст в них вітамінів і мікроелементів.

Результат дії мікродобрива Авангард Р Плодово-ягідні

Активізація власної імунної системи рослини під впливом мікродобрива призводить до підвищення стійкості і протидії патогенам небезпечних захворювань, що дозволяє уникнути втрат при вирощуванні. Авангард Р Плодово-ягідні знижує вміст нітратів у плодах, що підвищує якість врожаю і його товарну цінність.

Висока біологічна активність мікродобрив виробництва "Укравіт", поряд з низькою гектарною вартістю обробки, дозволяє значно підвищити продуктивність і рентабельність вирощування плодово-ягідних культур. Прилипач у складі Авангард Р Плодово-ягідні виключає ризик змивання препарату з поверхні обробленої рослини і сприяє повному поглинанню активних речовин.

МакАгро пропонує купити мікродобриво Авангард Р Плодово-ягідні з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити мікродобрива, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: