Для нових покупців – предоплата 20% на р/р або картку!

Каталог

Мікродобриво Авангард Р Овочеві

Хелатне мікродобриво Авангард Р Овочеві з оптимальним вмістом азоту, фосфору і калію для підживлення овочевих культур.
Код:218420
  • Мікродобриво Авангард Р Овочеві
Без комісії Накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
5 л10900 грн/л
Разом54500 грн
Кількість
ВиробникУкравіт
Складазот - 70 г/лбор - 4 г/лзалізо - 4 г/лкалій - 60 г/лкобальт - 0.01 г/лмарганець - 3 г/лмідь - 1 г/лмолібден - 0.1 г/лфосфор - 80 г/лцинк - 2 г/л
Для культурОвочеві культури
Спосіб внесеннялисткове підживлення, обробка насіння
Результат діїпідвищує імунітет рослини, підвищення якості врожаю, підвищення вмісту цукору

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мікродобриво Авангард Р Овочеві: опис

Авангард Р Овочеві - мікродобриво для овочевих культур, що дозволяє отримати на 20% більше врожаю високої якості. Може використовуватися і для листкового підживлення, і для обробки посівного матеріалу. Також призначений для застосування в високоінтенсивних технологіях вирощування цибулинних, баштанних, овочевих культур.

Переваги мікродобрива Авангард Р Овочеві

Висока ефективність досягається завдяки вдалій формуляції діючих елементів, що забезпечують рослини достатньою кількістю поживних речовин для інтенсивного розвитку і формування якісного врожаю. Діючи на клітинному рівні, мікродобриво Авангард Р Овочеві має яскраво виражений фізіологічний вплив на рослини, підвищуючи агротехнічні показники культур і зміцнюючи імунітет для протистояння несприятливим умовам зовнішнього середовища.

Вміст доступних для рослин мікроелементів дозволяє максимально засвоювати основні елементи живлення, а наявність прилипача підвищує проникність складових речовин Авангард Р Овочеві та їх незмиття опадами. Підвищена стійкість оброблених рослин до періодів посушливої погоди і холоду позитивно позначається на закладці майбутнього врожаю та якості плодів.

МакАгро пропонує купити мікродобриво Авангард Р Овочеві з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити мікродобрива, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: