Для нових покупців – предоплата 20% на р/р або картку!

Каталог

Мікродобриво Авангард Р Фосфор+калій

Хелатне мікродобриво Авангард Р Фосфор+калій, яке застосовується в інтенсивних технологіях вирощування та для позакореневого/кореневого підживлення фосфором і калієм.
Код:218425
  • Мікродобриво Авангард Р Фосфор+калій
Без комісії Накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
20 л7100 грн/л
Разом142000 грн
Кількість
ВиробникУкравіт
Складкалій - 180 г/лфосфор - 100 г/л
Для культурКапуста, Картопля, Цибуля, Морква, Овес, Огірки, Плодово-ягідні культури, Помідори, Просо, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
Спосіб внесенняв краплинному поливі, листкове підживлення
Результат діїпідвищення якості врожаю, підвищення морозостійкості

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мікродобриво Авангард Р Фосфор+калій: опис

Хелатне мікродобриво Авангард Р Фосфор+калій містить легко засвоювані фосфор і калій для швидкого усунення дефіциту цих елементів живлення у сільськогосподарських рослинах. Може використовуватися, як для позакореневого, так і для кореневого живлення. Препарат дозволяє значно підвищити стійкість культури до грибкових захворювань, а при внесенні на озимих - морозо- і холодостійкість.

Особливості мікродобрива Авангард Р Фосфор+калій

Мікродобриво дозволяє швидко заповнити недолік фосфору і калію, що особливо важливо в стресові періоди, спровоковані зміною погодних умов або обробкою посівів гербіцидами, фунгіцидами або інсектицидами. Беручи до уваги, що відсутність або недоступність для рослин цих елементів негативно впливає як на розвиток, так і на врожайність культури в підсумку, підживлення за схемою є невід'ємною частиною вирощування с/г культур за інтенсивною технологією.

МакАгро пропонує купити мікродобриво Авангард Р Фосфор+калій з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити мікродобрива, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: