Для нових покупців – предоплата 20% на р/р або картку!

Каталог

Мікродобриво Авангард Р Фосфор

Хелатне мікродобриво Авангард Р Фосфор з підвищеним вмістом фосфору, стимулює розвиток с/г рослин і сприяє підвищенню врожайності.
Код:218424
  • Мікродобриво Авангард Р Фосфор
Без комісії Накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
20 л7700 грн/л
Разом154000 грн
Кількість
ВиробникУкравіт
Складазот - 45 г/лфосфор - 200 г/л
Для культурКапуста, Картопля, Кукурудза, Цибуля, Огірки, Перець, Плодово-ягідні культури, Помідори, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукровий
Спосіб внесеннялисткове підживлення, обробка насіння
Результат діїпідвищення засухостійкості, підвищення морозостійкості, підвищення вмісту цукору

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мікродобриво Авангард Р Фосфор: опис

Авангард Р Фосфор - мікродобриво широкого спектру застосування для компенсації нестачі поживних речовин і підвищення врожайності с/г культур. Поставляється у вигляді водорозчинного рідкого концентрату, може вноситися по листку, а також використовуються для протруювання посівного матеріалу сільськогосподарських рослин.

Особливості мікродобрива Авангард Р Фосфор

Виробник рекомендує вносити мікродобриво після застосування пестицидів для підтримки активного розвитку рослин у стресовий період, тим самим знижуючи негативний вплив ЗЗР на культуру. Крім цього, Авангард Р Фосфор підвищує стійкість рослин до захворювань, посухи і морозу, посилюючи власну імунну відповідь рослини.

Середня витрата препарату - 4-6 л/га, обробку рослин проводять з допомогою дрібнодисперсних обприскувачів. Між обробками повинно пройти не менше 1 тижня. Авангард Р Фосфор підходить для застосування в бакових сумішах з іншими засобами захисту рослин.

МакАгро пропонує купити мікродобриво Авангард Р Фосфор з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити мікродобрива, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: