Для нових покупців – предоплата 20% на р/р або картку!

Каталог

Мікродобриво Актив-Харвест Гумат

Високоефективне мікродобриво Актив-Харвест Гумат для використання на широкому спектрі с/г культур з метою підвищення стійкості рослин до несприятливих умов зовнішнього середовища.
Код:658464
  • Мікродобриво Актив-Харвест Гумат
Без комісії Накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
1 л38200 грн/л
20 л15800 грн/л
Разом38200 грн
Кількість
ВиробникІмперія-Агро
Складгумат калію - 14-18 %калій - 3.5-4 %кремній - 1 %
Для культурКартопля, Кукурудза, Овочеві культури, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Сади, Буряк цукровий, Соя, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
Спосіб внесеннялисткове підживлення, обробка насіння
Результат діїпідвищує імунітет рослини, підвищення морозостійкості, стимуляція росту

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Мікродобриво Актив-Харвест Гумат: опис

Актив-Харвест Гумат призначене для підвищення стресостійкості і власного імунітету культурних рослин, що дозволяє максимально розкрити потенціал врожайності. При використанні препарату разом з протруйником знижується пригнічувальна дію на енергію проростання зародка і підвищуються загальні темпи розвитку культури.

Результати застосування мікродобрива Актив-Харвест Гумат

Мікродобриво дозволяє зміцнити рослини для виключення зниження темпів розвитку під час впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища. При внесенні Актив-Харвест Гумат на озимі культури підвищується холодостійкість рослин, що дозволяє зберігати оптимальну швидкість обмінних процесів при температурі до -5°C. Вихід із стресових умов відбувається безболісно і швидко, за рахунок чого не подовжується термін вегетації культури.

МакАгро пропонує купити мікродобриво Актив-Харвест Гумат з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити мікродобрива, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: