Каталог

Лимагрейн (Limagrain)

Лимагрейн (Limagrain)

Французький виробник посівного матеріалу польових культур Limagrain (LG) є 4-м за величиною в світі. Продумана селекційна програма, а також розробка і впровадження нових технологій отримання високих урожаїв в Україні, робить гібриди компанії стабільними і високопродуктивними. Мережа наукових підрозділів Лімагрейн розташовується, в основному, в Європі, де співробітники компанії займаються удосконаленням гібридів соняшника, кукурудзи, ячменю, пшениці, ріпаку, гороху.

Наукові розробки Лімагрейн

Проведення власних досліджень клітинної та молекулярної біології, а також геноміки, дозволяє більш глибоко вивчити процеси, що відбуваються на клітинному та генному рівні в живих організмах, включаючи рослини, під впливом зовнішніх факторів. Це дає можливість наділяти гібриди польових культур новими можливостями по стійкості до захворювань і стресових умов.

Обмін досвідом з світовими лідерами з біотехнологій та генетичних досліджень - Biogemma і Genoplante дозволяє значно прискорити удосконалення рослин за рахунок взаємодії та інтернаціоналізації, а також можливості всебічного підходу за допомогою роботизації, комп'ютерного моделювання, численних польових досліджень. В останні роки компанія Лімагрейн зробила ряд нових важливих відкриттів, за допомогою яких були впроваджені наступні розробки:

  • змінено характеристики крохмалю зерна;
  • змінено вміст, а також склад жирних кислот у ріпаку та соняшнику;
  • зі складу рослин були видалені протеїни, що викликають алергічні реакції у людини;
  • значно підвищена стійкість кукурудзи до посушливих умов за рахунок зниження потреби у воді.

Якість насіння польових культур Limagrain

Спеціальний штрих-код на кожному мішку продукції LG дозволяє повністю простежити шлях виробництва, від поля, на якому вирощувалися насіння до місця упаковки. Це дозволяє звести до мінімуму ризики покупки контрфактной продукції. Норми якості, прийняті LG значно перевищують офіційні, крім цього в них додані додаткові критерії, яким повинні відповідати всі без винятку насіння Лімагрейн. Наприклад, норми LG по енергії проростання і чистоти насіння на 5% і 3% відповідно перевищують офіційні.


Насіння соняшника Лімагрейн
Насіння соняшника Лімагрейн

Посівмат культури відрізняється еталонними агрономічними характеристиками, а асортимент пропонує рішення для отримання високих урожаїв насіння по всій території України.

Насіння кукурудзи Лімагрейн

Технологічні гібриди французької селекції дозволять максимально використовувати потенціал поля для отримання високоякісного зерна і силосу в будь-якій природній зоні.

Насіння кукурудзи Лімагрейн