Знижки НА ВСІ ТОВАРИ в МакАгро — до 30%!
Каталог

Інсектицид Залп

Двокомпонентний інсектицид, що володіє також акарицидними властивостями, діє комплексно, знищуючи шкідників посівів на всіх стадіях їх розвитку
Код:2210460
  • Інсектицид Залп
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
5 л35300 грн/л
207500 грн
Разом176500 грн
Кількість
ВиробникАльфаСмартАгро
Типкомплексний
ДРхлорпірифос - 500 г/л, циперметрин - 50 г/л
АналогНурел Д
Для культурГорох, Гірчиця, Землі не с/г призначення, Пшениця озима, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Сади, Буряк цукровий
Проти шкідниківВиноградна листовійка, Клоп шкідлива черепашка, Горохова зернівка, Горохова плодожерка, Довгоносик, Кліщі, Хрестоцвіті блішки, Міль, П'явиця, Ріпаковий квіткоїд, Сарана, Прихованохоботник, Попелиця, Трипси, Хлібна жужелиця, Хлібні жуки, Щитоноски, Яблунева плодожерка
Для культурНорма витрати л/га (л/т)Період обробкиПроти шкідників
Пшениця озима 0.75 - 1.1 В період вегетації культури Клоп шкідлива черепашка, Попелиця, Трипси, П'явиця, Хлібні жуки, Хлібна жужелиця
Ріпак озимий, Ріпак ярий, Гірчиця 0.5 - 0.6 В період вегетації культури Ріпаковий квіткоїд, Хрестоцвіті блішки, Прихованохоботник
Горох 1 В період вегетації культури Попелиця, Горохова плодожерка, Горохова зернівка
Сади 1 - 1.5 В період вегетації культури Попелиця, Міль, Яблунева плодожерка, Виноградна листовійка, Кліщі
Буряк цукровий 0.8 - 1 В період вегетації культури Довгоносик, Щитоноски
Землі не с/г призначення 1.5 В будь-який період Сарана

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Інсектицид Залп - двокомпонентний препарат, що володіє також акарицидною дією, призначений для застосування на широкому спектрі сільськогосподарських культур для захисту від комах і кліщів. Завдяки вдалій формуляції діючих речовин, Залп ефективний проти дорослих особин, личинок і яєць шкідників.

Механізм дії Залп

За рахунок вмісту у складі препарату двох активних речовин виключається можливість розвитку резистентності, що значно підвищує ефективність дії, так як Залп здатний вражати шкідників при контакті з обробленою рослиною, харчуванні і диханні парами інсектициду.

Принцип дії Залп:

  1. Хлорпірифос фосфорилює білковий фермент нервових тканин, внаслідок чого виникають судоми і параліч, що врешті-решт призводить до загибелі комах.
  2. Циперметрин має яскраво-виражену контактно-кишкову дію та високу початкову активність, здатний тривалий час зберігатися на поверхні оброблених рослин.

Переваги інсектициду Залп

Комплексна дія забезпечує високу ефективність препарату проти більшості видів шкідників, включаючи прихованоживучих. Інсектицид здатний швидко зупинити ураження посівів комахами, кліщами і запобігти другій хвилі навали за рахунок знищення кладки і личинок комах. Висока ступінь проникнення Залп в кутикулу рослин значно підвищує стійкість препарату до змивання дощем.

"МакАгро" пропонує купити інсектицид Залп з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити інсектициди, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: