Каталог

Гербіцид Оберіг

Ефективний гербіцид Оберіг післясходового застосування проти однорічних і багаторічних злакових бур'янів.
Код:404179
  • Гербіцид Оберіг
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
1 л90800 грн/л
Разом90800 грн
Кількість
ВиробникProtectON (бувш. Презенс технолоджи)
Типпіслясходовий
ДРхізалофоп-П-етил - 90 г/л
АналогТарга Супер
Для культурКапуста, Картопля, Цибуля, Морква, Огірки, Соняшник, Помідори, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукровий
Проти бур'янівОднорічні та багаторічні злакові бур'яни
Для культурНорма витрати л/га (л/т)Період обробкиПроти бур'янів
Картопля, Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукровий, Капуста, Помідори, Цибуля, Морква, Огірки 1 - 1.5 В період вегетації культури Багаторічні злакові бур'яни
Соя, Буряк кормовий, Кавун, Льон-довгунець 1 - 1.5 В період вегетації культури Багаторічні злакові бур'яни
Картопля, Соняшник, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Буряк цукровий, Капуста, Помідори, Цибуля, Морква, Огірки 0.6 - 0.9 В період вегетації культури Однорічні злакові бур'яни
Соя, Буряк кормовий, Кавун, Льон-довгунець 0.6 - 0.9 В період вегетації культури Однорічні злакові бур'яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Оберіг: опис

Гербіцид Оберіг містить інноваційні поверхнево-активні сполуки та допоміжні речовини, також в препараті збільшена концентрація діючої речовини. Є найбільш ефективним гербіцидом для знищення пирію повзучого, а також більшості однорічних та багаторічних злакових бур'янів.

Механізм дії Оберіг

Хізалофоп-п-етил - речовина вибіркової дії, ефективна для контролю однорічних та багаторічних злакових бур'янів у посівах широкого спектру сільськогосподарських рослин. Гербіцид Оберіг швидко поглинається зеленою масою рослини і стрімко поширюється по всіх його тканинах завдяки системній дії. Препарат руйнує меристиматичні тканини кореневої системи бур'янів. Також ефективний для повторного контролю розвитку бур'янів. Після обробітку через 30-40 хвилин рослини зупиняються у розвитку, повністю гинуть через 1-1,5 тижні.

Переваги гербіциду Оберіг

Немає необхідності додавати в робочу суміш прилипач, Оберіг готовий до використання відразу з упаковки. Гербіцид швидко гальмує розвиток бур'янів, зупиняючи процеси живлення рослини з грунту, тим самим прибирає фактор конкуренції за поживні речовини і вологу на користь посівів культурних рослин.

Якщо перед обробкою погода була спекотна і суха, без опадів, витрата гербіциду Оберіг слід підняти вище середньої норми, рекомендованої виробником:

  • однорічні злакові - 0,6-0,9 л/га;
  • багаторічні злакові - 1-1,5 л/га.

Рекомендації по застосуванню

Обприскування посівів проводитися в період активної вегетації с/г рослин. Для забезпечення максимального захисного ефекту, слід забезпечити якісне обприскування рослин - рівномірно і без перевитрати. Найкращим часом для проведення обробки є ранній ранок або вечір.

МакАгро пропонує купити гербіцид Оберіг з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити гербіциди, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: