Каталог

Гербіцид МайсТер

Один з кращих післясходових гербіцидів для застосування на кукурудзі
Код:464229
  • Гербіцид МайсТер
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
3 кг743500 грн/кг
2323200 грн
Разом2230400 грн
Кількість
ВиробникБайер (Bayer)
Типпіслясходовий
ДРізоксадифен-етил - 300 г/кг, йодосульфурон - 20 г/кг, форамсульфурон - 300 г/кг
Для культурКукурудза
Проти бур'янівЗлакові та дводольні бур'яни, Однорічні та багаторічні бур’яни
Для культурНорма витрати кг/га (кг/т)Період обробкиПроти бур'янів
Кукурудза 0.15 - 0.15 Фаза 3-6 листків культури Злакові та дводольні бур'яни, Однорічні та багаторічні бур’яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид МайсТер - еталонний післясходовий препарат для боротьби зі злаковими і дводольними бур'янами в посівах кукурудзи. Забезпечує тотальний контроль проблемних рослин, заснований на інноваційній формуляції двох діючих речовин в комплексі з антидотом (ізоксадифен-етил). Препаративна формула - водорозчинні гранули.

Механізм дії гербіциду МайсТер

Діючі речовини в складі гербіциду МайсТер забезпечують високу ефективність проти більшості бур'янів і в теж час не пригнічують кукурудзу:

  1. Форамсульфурон є найбільш потужним і швидкодіючим з гербіцидів на основі сульфонілсечовини. Після проникнення в структуру злакових та дводольних бур'янів блокує вироблення альфа-амінокислот, в результаті чого, відразу після обробки зупиняється ріст і клітинне ділення бур'янистих рослин.
  2. Йодосульфурон також належить до сульфонилмочевин і володіє системною дією, призначений для знищення широколистих бур'янів у посівах кукурудзи. Діюча речовина блокує ферментативні процеси (ацетолактатсінтазу), що провокує зупинку вироблення важливих амінокислот. Розвиток і ділення клітин бур'янів зупиняється, і вони швидко гинуть.
  3. Ізоксадифен-етил є антидотом, що дозволяє ефективно знищувати бур'яни, без негативного впливу на врожайність і якість зерна кукурудзи. Завдяки речовині вікно застосування гербіциду МайсТер на культурі значно розширюється до фази 10 листків.

Переваги гербіциду МайсТер

Препарат забезпечує повний контроль над смітною рослинністю в посівах кукурудзи, не завдаючи шкоди культурі. Широкий спектр знищення злакових та дводольних бур'янів дозволяє легко забезпечити відсутність конкуренції за вологу і поживні речовини на користь сільськогосподарської культури. Гербіцид МайсТер володіє практично негайною дією і не змивається дощем вже через 120 хвилин після обприскування.

МакАгро пропонує купити гербіцид МайсТер з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити гербіциди, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: