З 11 квітня знижки НА ВСІ ТОВАРИ в МакАгро — до 30%!
Каталог

Гербіцид Герб 900

Грунтовий гербіцид тривалої дії на основі ацетохлору, призначений для захисту сільськогосподарських рослин від однорічних бур'янів
Код:104439
  • Гербіцид Герб 900
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
20 л26600 грн/л
688100 грн
Разом532000 грн
Кількість
ВиробникНертус (Nertus)
Типгрунтовий
ДРацетохлор - 900 г/л
АналогХарнес
Для культурКукурудза, Соняшник, Соя
Проти бур'янівОднорічні дводольні і злакові бур’яни
Для культурНорма витрати л/га (л/т)Період обробкиПроти бур'янів
Кукурудза, Соняшник, Соя 1.5 - 3 Обприскування ґрунту до посіву, під час посіву або до появи сходів культури Однорічні дводольні і злакові бур’яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Герб 900 - ґрунтовий гербіцид вибіркової дії на основі ацетохлору, призначений для захисту посівів с/г культур від однорічних злакових та дводольних бур'янів. Препарат поставляється в 20-літрових каністрах, середня норма витрати становить 1,5-3 л/га. Через 4 дні після обприскування можна проводити механічну обробку площі.

Механізм дії Герб 900

Ацетохлор володіє вираженою ґрунтовою дією, знищує проростаючі бур'яни на початковому етапі вегетації, не дозволяючи їм конкурувати за вологу і корисні речовини в ґрунті з культурними рослинами. Після обробки, Герб 900 створює захисний екран, проростаючи через який бур'яни поглинають діючу речовину корінням і паростками, після чого зупиняються у розвитку. Гербіцид пригнічує дихання клітин кореневої системи чутливих рослин і перешкоджає нормальному процесу вироблення білка.

Переваги гербіциду Герб 900:

  • тривалий захист від проростаючих бур'янів - до 3 місяців з дня внесення;
  • низька гектарна вартість обробки;
  • широкий спектр чутливих проблемних рослин;
  • перевірена і ефективна формула гербіциду.

Основна перевага гербіциду Герб 900 - висока ефективність проти бур'янів, які завдають найбільшої шкоди врожайності сільськогосподарських культур. Застосування досходового гербіциду є невід'ємною частиною традиційної технології вирощування сої, соняшнику і кукурудзи, при цьому знижується необхідність в механічній обробці грунту (збереження структури і ґрунтової вологи).

"МакАгро" пропонує купити гербіцид Герб 900 з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити гербіциди, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: