З 11 квітня знижки НА ВСІ ТОВАРИ в МакАгро — до 30%!
Каталог

Гербіцид Євро-Лайтнінг

Двохкомпонентний післясходовий гербіцид для контролю дводольних і злакових бур'янів у посівах соняшнику (Clearfield)
Код:424190
  • Гербіцид Євро-Лайтнінг
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
10 л107200 грн/л
1116900 грн
Разом1072200 грн
Кількість
ВиробникБасф (Basf)
Типпіслясходовий
ДРімазамокс - 33 г/л, імазапір - 15 г/л
Для культурСоняшник
Проти бур'янівЗлакові та дводольні бур'яни
Для культурНорма витрати л/га (л/т)Період обробкиПроти бур'янів
Соняшник 1 - 1.2 2-4 справжніх листка Злакові та дводольні бур'яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Євро-Лайтнінг - високоефективний препарат тривалої дії, що застосовується одноразово за весь період вегетації соняшнику, здатний знищувати і контролювати зростання більшості злакових і дводольних бур'янистих рослин, включаючи найбільш складні, такі як: вовчок (усі раси), амброзія і т. д.

Механізм дії

Препарат Євро-Лайтнінг включає в себе дві системні діючі речовини імідазолінової групи, проникаючі через зелену масу і коріння, здатні концентруватися в меристематичних ділянках, рухаючись по ксилемі та флоемі рослини:

  • Імазамокс знижує рівень амінокислот у тканинах чутливих до нього рослин, порушуючи синтез білків і кислот. Блокує ріст рослини вже через 2-3 години після проведення обробки.
  • Імазапір - речовина неселективної дії, проникаючи в рослину подібно імазамоксу, накопичується в точках росту і перешкоджає синтезу валіну та ізолейцину, зупиняючи поділ клітин і ріст бур'янів.

Переваги гербіциду Євро-Лайтнінг

Дія препарату не залежить від обсягу і частоти випадіння атмосферних опадів. Гербіцид Євро-Лайтнінг ефективний для забезпечення повної чистоти посівів соняшнику під технологію вирощування Clearfield. Знищує більшість дводольних та злакових бур'янів, тим самим забезпечуючи відсутність конкуренції за поживні речовини та вологу з грунту на користь соняшника.

Особливості застосування

Оптимальним періодом обробки посівів, згідно з реєстрації гербіциду Євро-Лайтнінг, є фаза 4 листків, коли препарат може показати свою максимальну ефективність. За рекомендаціями виробника, внесення пестициду слід проводити під час активної вегетації бур'янів, рівномірно по всій площі посівів сільськогосподарської культури. Норма витрати робочої рідини - 200-400 літрів на гектар.

"МакАгро" пропонує купити гербіцид Євро-Лайтнінг з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити гербіциди, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: