Знижки НА ВСІ ТОВАРИ в МакАгро — до 30%!
Каталог

Гербіцид Дисулам

Потужний двокомпонентний гербіцид для боротьби з бур'янами в посівах зернових та кукурудзи
Код:20474
  • Гербіцид Дисулам
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
5 л27200 грн/л
165500 грн
Разом136000 грн
Кількість
ВиробникАХТ
Типпіслясходовий
ДР2,4-Д - 452.42 г/л, флорасулам - 6.25 г/л
АналогПріма
Для культурКукурудза, Пшениця озима, Пшениця яра, Сорго, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
Проти бур'янівОднорічні та багаторічні дводольні, стійкі до 2.4-Д бур'яни, падалиця соняшника
Для культурНорма витрати л/га (л/т)Період обробкиПроти бур'янів
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь ярий, Жито 0.4 - 0.6 В період активного росту бур'янів Однорічні та багаторічні дводольні, стійкі до 2.4-Д бур'яни, падалиця соняшника
Кукурудза, Сорго 0.5 - 0.6 В період активного росту бур'янів Однорічні та багаторічні дводольні, стійкі до 2.4-Д бур'яни, падалиця соняшника

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербицид Дисулам допоможе впоратися з однорічними і багаторічними проблемними рослинами в посівах зернових культур, кукурудзи, сорго. За допомогою двох діючих речовин - 2-етилгексилового ефіру 2,4-Д і флорасуламу, бур'яни гинуть вже через кілька днів, не завдаючи шкоди культурним рослинам.

Переваги гербіциду Дисулам

Потужний препарат здатний знищити найбільш стійкі бур'яни, такі як: підмаренник чіпкий, осот польовий і жовтий, ромашка непахуча. Препарат вже протягом 1 години після обробки поширюється по всій рослині і блокує процеси розвитку. Якщо через 60 хвилин після обприскування гербіцидом Дисулам випадуть опади - це ніяк не вплине на ефективність обробки.

Завдяки швидкому напіврозпаду (до 3 тижнів), діючі речовини не становлять небезпеки для інших культур в сівозміні. Дисулам можна використовувати в бакових сумішах з будь-якими ЗЗР.

Рекомендації щодо застосування

Як і будь-який інший гербіцид, Дисулам краще використовувати на молодих бур'янах, але вже з листям, так препарат швидше поглинається рослиною і швидше гине. Для найбільшої ефективності не слід планувати обробку бур'янів перед нічними заморозками або вранці після них.

"МакАгро" пропонує купити гербіцид Дисулам з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити гербіциди, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: