З 11 квітня знижки НА ВСІ ТОВАРИ в МакАгро — до 30%!
Каталог

Гербіцид Бетанал Експерт

Трикомпонентний гербіцид для захисту посівів цукрових буряків від однорічних дводольних та деяких злакових бур'янів від компанії "Байєр"
Код:464543
  • Гербіцид Бетанал Експерт
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
5 л88000 грн/л
458400 грн
Разом440100 грн
Кількість
ВиробникБайер (Bayer)
Типпіслясходовий
ДРдесмедифам - 71 г/л, фенмедифам - 91 г/л, етофумезат - 112 г/л
Для культурБуряк цукровий
Проти бур'янівДеякі злакові бур'яни, Однорічні дводольні бур'яни
Для культурНорма витрати л/га (л/т)Період обробкиПроти бур'янів
Буряк цукровий 1 Незалежно від фази розвитку культури, Фаза сім'ядолей бур'янів, наступні обприскування - з інтервалом 5-10 днів Однорічні дводольні бур'яни, Деякі злакові бур'яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Бетанал Експерт – еталонний післясходовий гербіцид для застосування в посівах цукрових буряків, препарат містить три діючі речовини, що забезпечують швидке очищення поля від однорічних дводольних та деяких злакових бур'янів. Виробник рекомендує проводити триразове обприскування, по 1 л/га кожне, подібна схема дозволить максимально ефективно впливати на проблемні рослини протягом всього вегетаційного періоду культури.

Механізм дії Бетанал Експерт

  • Фенмедифам ефективний проти дводольних бур'янів - від сходів до фази 4-х листків, і злакових - у фазі 1-го листка. Речовина порушує процес фотосинтезу, що призводить до відмирання бур'янів.
  • Десмедифам - системний гербіцид проти однорічних дводольних, також ефективний від появи сходів до 4-х листків бур'янів. Впливає на процес утворення білка і рибонуклеїнової кислоти, що призводить до гальмування клітинного поділу.
  • Етофумезат володіє контактною дією проти злакових і дводольних бур'янів. Пригнічуючи процес клітинного дихання, вироблення жирів і фотосинтез, призводить до повного відмирання проблемних рослин.

Синергетичний ефект даних речовин забезпечує потужну та тривалу гербіцидну дію на широкий спектр однорічних бур'янів, не пригнічуючи при цьому рослини буряків.

Переваги гербіциду Бетанал Експерт

Препарат успішно справляється з найбільш злісними бур'янами в посівах цукрових буряків - лобода щириця, гірчаки та всі види хрестоцвітних. Можливість обробки в будь-який період зростання с/г культури робить препарат максимально зручним у застосуванні, так як дозволяє вибрати оптимальну фазу розвитку бур'янів для проведення обприскування. Гербіцид Бетанал Експерт також містить у своєму складі масло, призначене для покращення покриття листя робочим розчином.

"МакАгро" пропонує купити гербіцид Бетанал Експерт з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити гербіциди, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: