З 11 квітня знижки НА ВСІ ТОВАРИ в МакАгро — до 30%!
Каталог

Гербіцид Базис

Високоефективний післясходовий гербіцид на основі двох діючих речовин, знищує злакові та дводольні бур'яни, не надаючи негативного впливу на кукурудзу
Код:414533
  • Гербіцид Базис
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
0.1 кг1939500 грн/кг
202000 грн
Разом193900 грн
Кількість
ВиробникДюпонт (DuPont)
Типпіслясходовий
ДРримсульфурон - 500 г/кг, тифенсульфурон-метил - 250 г/кг
Для культурКукурудза
Проти бур'янівОднорічні дводольні бур'яни, Однорічні та багаторічні злакові бур'яни
Для культурНорма витрати кг/га (кг/т)Період обробкиПроти бур'янів
Кукурудза 0.02 Фаза 2-5 листків культури, Фаза 1-4 листків у бур’янів Однорічні злакові та дводольні бур'яни
Кукурудза 0.025 При висоті буряну 10-15 см, Фаза 2-5 листків культури Однорічні дводольні бур'яни, Однорічні та багаторічні злакові бур'яни

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Базис - двокомпонентний засіб для знищення однорічних та багаторічних злакових і однорічних двосім'ядольних бур'янів у посівах кукурудзи. За рахунок високої селективності препарат не пригнічує розвиток і не знижує врожайності культури. Найкращий період для обробки - фаза 2-5 листків. Обов'язкове застосування спільно з ПАР Тренд (200 мл/га).

Механізм дії Базис

Висока ефективність і безпека гербіциду обумовлена вдалою формуляцією діючих речовин:

  1. Римсульфурон - системний гербіцид, проникає в чутливі рослини через листя і коріння. Дія заснована на пригніченні основних ферментативних процесів, після чого ріст і розвиток бур'янів зупиняються.
  2. Тифенсульфурон-метил також володіє системною активністю. Речовина блокує вироблення альфатичних амінокислот (валін, ізолейцин), роблячи неможливим поділ клітин бур'янів.

Переваги гербіциду Базис

Широкий спектр дії забезпечує тотальну чистоту посівів кукурудзи, при цьому, культура не відчуває стресу після обробки гербіцидом Базис. Короткий період напіврозпаду діючих речовин у грунті гарантує безпечне вирощування будь-яких сільськогосподарських культур на наступний рік після застосування препарату.

Низька норма витрати (20-25 г/га) дозволяє значно заощадити на обробці полів кукурудзи від бур'янів, а висока ефективність гербіциду Базис значно знижує потребу в додаткових засобах захисту. Препарат ідеальний для застосування в південних областях України, так як проявляє високу активність навіть в умовах посухи на ґрунті.

"МакАгро" пропонує купити гербіцид Базис з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити гербіциди, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: