З 11 квітня знижки НА ВСІ ТОВАРИ в МакАгро — до 30%!
Каталог

Гербіцид Альфа-Дикамба

Післясходовий системний гербіцид на основі дикамби для знищення широкого спектру бур'янів
Код:224230
  • Гербіцид Альфа-Дикамба
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
5 л50100 грн/л
319900 грн
Разом250500 грн
Кількість
ВиробникАльфаСмартАгро
Типпіслясходовий
ДРдикамба - 480 г/л
АналогБанвел
Для культурКукурудза, Овес, Пшениця озима, Пшениця яра, Жито, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
Проти бур'янівОднорічні дводольні та деякі багаторічні дводольні бур'яни, включаючи стійкі до 2,4-Д і МЦПА
Для культурНорма витрати л/га (л/т)Період обробкиПроти бур'янів
Кукурудза 0.4 - 0.8 Фаза 3-5 листків культури Однорічні дводольні та деякі багаторічні дводольні бур'яни, включаючи стійкі до 2,4-Д та МЦПА
Пшениця озима, Пшениця яра, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий, Овес, Жито 0.15 - 0.3 Від початку кущення до виходу в трубку культури Однорічні дводольні та деякі багаторічні дводольні бур'яни, включаючи стійкі до 2,4-Д та МЦПА

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Гербіцид Альфа-Дикамба призначений для захисту посівів зернових колосових культур та кукурудзи від однорічних та деяких багаторічних широколистих бур'янів, включаючи стійкі до 2,4-Д. Обробку рослин слід проводити від фази кущіння до виходу в трубку, а для кукурудзи - у фазі 3-5 справжніх листків.

Механізм дії

Препарат володіє вираженою системною дією і містить дикамбу в концентрації 480 г/л. Активна речовина зупиняє ріст бур'янів, перешкоджаючи процесу фотосинтезу і клітинного поділу. Ефективність препарату не залежить від місця його попадання, так як гербіцид Альфа-Дикамба здатний однаково швидко проникати в рослини, як через зелену масу, так і через кореневу систему, швидко поширюючись по всіх тканинах бур'янів.

Переваги гербіциду Альфа-Дикамба

Пестицид володіє швидкою дією, яка починається відразу ж після контакту гербіциду з бур'яном. Вже через 60-90 хвилин проявляються візуальні ознаки ураження, повна загибель рослин настає через кілька днів після проведення обробки. Гербіцид Альфа-Дикамба здатний захищати посіви зернових від більш ніж 200 видів бур'янів, включаючи складновидалимі, такі як осот, березка польова тощо.

Завдяки повній відсутності післядії, немає обмежень щодо сівозміни. Препарат повністю розкладається в ґрунті до кінця вегетативного періоду культури. Альфа-Дикамбу можна використовувати в бакових сумішах для скорочення кількості обробок.

Рекомендації по застосуванню:

  • обприскування культур слід проводити при температурі 10-27°С;
  • норма витрати робочої суміші - 200-300 літрів на гектар;
  • при використанні бакової суміші слід попередньо перевірити препарати на сумісність.
"МакАгро" пропонує купити гербіцид Альфа-Дикамба з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити гербіциди, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: