З 11 квітня знижки НА ВСІ ТОВАРИ в МакАгро — до 30%!
Каталог

Фунгіцид Дезарал

Високоефективний фунгіцид на основі карбендазиму для захисту рослин від грибкових захворювань
Код:217344
  • Фунгіцид Дезарал
Без комісії Без комісії за накладений платіж
Тільки оригінальні товари 100% захист від підробок
Спецціни для ФГ Спеціальні ціни для ФГ
типцінанаявність
5 л23100 грн/л
161300 грн
Разом115500 грн
Кількість
ВиробникУкравіт
Типсистемний
ДРкарбендазим - 500 г/л
АналогДерозал
Для культурСоняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Жито, Буряк цукровий, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
Проти хворобБіла гниль, Коренева гниль, Летюча сажка, Несправжня борошниста роса, Борошниста роса, Пузирчаста сажка, Іржа, Септоріоз, Сіра гниль, Снігова пліснява, Тверда сажка, Фомоз, Фузаріоз, Церкоспороз

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Фунгіцид Дезарал призначений для захисту с/г рослин від багатьох грибкових захворювань на всіх стадіях розвитку патогенів. Застосовується на соняшнику, зернових культурах і цукрових буряках, може змішуватися з іншими засобами захисту рослин для об'єднання обробок посівів різної спрямованості.

Механізм дії Дезарал

Карбендазим володіє широкою фунгіцидною дією, проявляючи захисну і системну активність. Потрапляючи в рослину через кореневу систему рухається вгору до листя і стебел. Дезарал пригнічує гриби-патогени на ранніх стадіях їх розвитку і захищає рослини, як від внутрішньонасіннєвих, так і від зовнішніх інфекцій.

Переваги фунгіциду Дезарал

Препарати на основі карбендазиму можна використовувати без додавання ПАР за рахунок хорошої змочуваності рослин. Фунгіцид Дезарал високо ефективний проти більшості грибкових захворювань, захищаючи культурні рослини на всіх етапах вегетаційного періоду. Препарат можна використовувати для протруювання посівмату, в цьому випадку Дезарал буде ефективно захищати насіння і сходи рослин у період їх найбільшої вразливості.

"МакАгро" пропонує купити фунгіцид Дезарал з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.

Щоб купити фунгіциди, зателефонуйте нашим менеджерам по будь-якому з номерів телефонів нижче: