Каталог

Євраліс Семенс (Euralis Semences)

Євраліс Семенс (Euralis Semences)

Компанія Євраліс Семанс - це повний цикл виробництва посівного матеріалу польових культур, що включає власне вирощування, доопрацювання, кондиціонування і упаковку. Жорсткий контроль на всіх етапах виробництва французькими фахівцями гарантує, що фермер отримає стабільно високий урожай. Власний відділ наукових розробок займається контролем поведінки всіх гібридів Євраліс та їх пластичністю у ґрунтово-кліматичних умовах всіх природних зон України.

У період 2007-2018 року компанія розширила площі землі під виробничі потреби до 5000 га, а також постійно оновлює обладнання для зниження впливу людського чинника на якість продукції. З моменту збирання і до пакування насіння в мішки, посівний матеріал Євраліс проходить 12 етапів перевірки якості в лабораторіях компанії. Більше половини всіх полів оснащені системами штучного зрошення для підтримки оптимальної вологості грунту при вирощуванні батьківських ліній.

Асортимент гібридів Євраліс

Щорічно більше 250 гібридів кукурудзи, соняшнику, сої, сорго і ріпаку Євраліс випускається з конвеєра. Продукція задовольняє будь-які запити фермерів щодо природної зони і технології вирощування, дозволяючи отримувати високий урожай навіть у найбільш важких для вирощування агрокультур регіонах. Гібриди соняшника та кукурудзи виробництва Євраліс заслужили хороші відгуки українських фермерів, забезпечуючи стабільність і якість кінцевої продукції.


Насіння соняшника Євраліс Семенс
Насіння соняшника Євраліс Семенс

Асортимент гібридів соняшника французької селекції Євраліс дозволяє досягти високих результатів врожайності насіння культури в будь-якому регіоні України.

Насіння кукурудзи Євраліс Семенс

Гібриди кукурудзи французької селекції, посівний матеріал протравлений від захворювань і володіє високими посівними характеристиками, що дозволяють отримати високий урожай силосу і зерна.

Насіння кукурудзи Євраліс Семенс