Каталог

Бревант Сідс (Brevant Seeds)

Бревант Сідс (Brevant Seeds)

Бревант Сідс (Brevant Seeds) - нова американська насіннєва компанія, що стала результатом злиття двох гігантів - Dow AgroSciences і DuPont. Досвід двох найбільших світових виробників насіння і засобів захисту рослин дозволяє компанії Бревант Сідс запропонувати фермерам кращі на ринку рішення для отримання високого та якісного врожаю. Американський виробник найбільш розвинена, в науково-технічному плані, насіннєва компанія в світі.

Цілі та переваги

Всі гібриди кукурудзи та соняшника Бревант Сідс мають багато переваг перед конкурентами. В першу чергу, варто відзначити стійкість рослин до стресу і посухи. Виробник витрачає мільйони доларів на рік на розробку інноваційних технологій підвищення врожайності у важких грунтово-кліматичних умовах. Впроваджуючи свої розробки, насіннєва компанія враховує особливості регіону вирощування, фітопатогенного навантаження та особливості клімату, що дозволяє рентабельно займатися вирощуванням культур у регіонах, де ще кілька років тому це було неможливо.


Насіння соняшника Бревант Сідс
Насіння соняшника Бревант Сідс

Високотехнологічні американські гібриди соняшника з еталонними показниками стійкості до стресових факторів і ґрунтової посухи.

Насіння кукурудзи Бревант Сідс

Американські гібриди кукурудзи відрізняються високою пластичністю до умов вирощування і генетично захищені від посухи, хвороб і шкідників.

Насіння кукурудзи Бревант Сідс