Для нових покупців – предоплата 20% на р/р або картку!

Каталог

Десиканти

Батман
Відгуки: 5
дикват дибромід - 150 г/л
Горох, Капуста, Картопля, Кормові боби, Льон-довгунець, Морква, Овес, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Редиска, Рис, Жито, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Сорго, Турнепс, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
371000 грн
Жар БТ
Відгуки: 1
дикват дибромід – 150 г/л
Ріпак озимий та ярий, Соя, Соняшник, Картопля, Гречка, Просо
409000 грн
Дикват
Відгуки: 1
дикват дибромід - 150 г/л
Горох, Кормові боби, Овес, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Жито, Буряк кормовий, Сорго, Соя, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
395000 грн
Везувій
дикват дибромід - 150 г/л
Горох, Соняшник, Соя
492800 грн
Реглон Супер
Відгуки: 1
дикват дибромід - 150 г/л
Горох, Капуста, Картопля, Кормові боби, Льон-довгунець, Морква, Овес, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Редиска, Рис, Жито, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Сорго, Турнепс, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
310000 грн
Юстон
дикват дибромід - 150 г/л
Горох, Соняшник, Соя
870000 грн
Регістан
Відгуки: 2
дикват дибромід - 150 г/л
Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Соя
365000 грн
Диктор
дикват дибромід - 150 г/л
Горох, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Буряк кормовий, Буряк цукровий, Соя, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
237400 грн
Листопад
дикват дибромід - 150 г/л
Соняшник
469400 грн
Альфа-Дикват
Відгуки: 1
дикват дибромід - 150 г/л
Горох, Картопля, Кормові боби, Льон-довгунець, Соняшник, Пшениця озима, Пшениця яра, Ріпак озимий, Ріпак ярий, Сорго, Соя, Ячмінь озимий, Ячмінь ярий
407000 грн

Нерівномірне дозрівання насіння або необхідність у більш ранньому збиранні врожаю є основними причинами застосування десикантів. В Україні, за рахунок нестабільної кліматичної ситуації у всіх природних зонах, десиканти використовуються, практично щорічно. Внесення десикантів на посівах гороху, сої та інших бобових культур дозволяє відмовитися від обробки склеювачами, так як стручки дозрівають одночасно. Запускаючи процес зневоднення, десиканти прискорюють дозрівання сільськогосподарських культур, що також підвищує якісні показники врожаю. Купити десиканти для обробки будь-яких агрокультур Ви можете на нашому сайті зі 100% безкоштовною доставкою по всій Україні.

Застосування десикантів дозволяє:

  • забезпечити рівномірне дозрівання агрокультур;
  • знищити більшість бур'янів на обробленій площі;
  • знизити втрати при збиранні, що особливо актуально для бобових культур;
  • підвищити товарні якості насіння, чи зерна;
  • зменшити вологість плодів для більш тривалого зберігання.

Десиканти прибирають бур'янисту рослинність на полі і зупиняють розвиток фітопатогенів, знижуючи негативне навантаження на наступну культуру сівозміни. Це значно зменшує кількість однорічних та багаторічних бур'янів навесні, перед посадкою агрокультур, дозволяючи рослинам максимально використовувати зимово-весняну вологу для стартового розвитку.

Ціни на десиканти

Переважна більшість препаратів для десикації заснована на діючій речовині - дикват дибромід, тому значної різниці у вартості десикантів від різних виробників бути не може. Коливання цін можуть бути обґрунтовані наступними факторами:

  • якість доопрацювання діючої речовини і технологія та обладнання, що використовується;
  • наявність допоміжних речовин у складі десиканту, що підвищують його характеристики або знижують токсичність;
  • популярність бренду виробника;
  • якість упаковки.

Також можна купити десикант на основі солей гліфосату, що володіють системною активністю. Після обробки, діюча речовина проникає у всі органи, включаючи насіння та плоди, що може впливати на якість сходів. Гектарна вартість обробки буде в 2 рази нижчою, ніж при обробці дикватом, але існує ряд обмежень подальшого використання врожаю в харчовій промисловості за рахунок проникнення діючої речовини в насіння, зерно або плоди.

На відміну від диквату, збір врожаю після застосування гліфосату можна проводити не раніше, ніж через 10-14 діб, так як діюча речовина повинна зруйнувати клітинні мембрани оброблюваних рослин і випарувати зайву вологу. Всі десиканти на основі гліфосату мають суцільну гербіцидну дію, тому високо ефективні проти всіх видів бур'янів і деревно-чагарникової рослинності.

Застосування десикантів

Препарати для хімічного підсушування врожаю застосовуються на етапі дозрівання культури для прискорення втрати вологи і доведення насіння, чи зерна до оптимальної збиральної вологості. На посівах гороху та інших бобових агрокультур десиканти застосовуються для забезпечення рівномірного дозрівання і зниження втрат при збиранні, при побурінні середнього і нижнього ярусів стручків і вологості не вище 40-45%. На пшениці десикація проводитися за 1,5-2 тижні до збору врожаю, при вологості зерна не більше 30%.

Основна причина використання десикантів для соняшнику - прогноз періоду дощів, який може значною мірою ускладнити прибирання. Навіть при оптимальній вологості насіння кошик ще містить підвищений рівень води, яка після прибирання може перейти в насіння і призвести до значних втрат. На культурі може використовуватися і дікват дибромид, і гліфосат, в залежності від призначення посівів і подальшого використання врожаю.

Гектарна вартість десикації варіюється в межах 200-600 грн, але її проведення може знизити втрати при збиранні на 20-40%. У випадку з соняшником, десиканти можуть запобігти втратам на 4000-8000 грн/га. Всі десиканти не мають ґрунтової дії, тому обприскування повинно бути максимально сконцентрованим на якісній обробці самих рослин культури.

Внесення десикантів вимагає максимального дотримання умов застосування, головною з яких є відсутність вітру. При швидкості від 8 м/с або сильному поривчастому вітрі, робочий розчин може бути знесений на десятки метрів. Це погіршить рівномірність розподілу десиканту по оброблюваній площі і утруднить збирання врожаю.

Купівля десикантів в МакАгро

Десиканти ефективні тільки при певній вологості рослин, яка буде різною для кожної культури. Норми витрати робочого розчину також значно відрізняються при різних способах внесення. Наземне внесення - 250-400 л/га, при обробці посівів авіаційним методом - 50-70 л/га. Оптимальна температура повітря для обробки - до 22°C.

Консультанти інтернет-магазину "МакАгро" готові надати детальну консультацію щодо застосування і допоможуть вибрати десиканти для Вашої культури.

МакАгро пропонує купити десиканти з безкоштовною доставкою в Київ, Донецьк, Харків, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Луцьк, Львів, Полтаву, Черкаси, Миколаїв, Кропивницький, Вінницю, Одесу, Херсон, Суми, Чернігів, Чернівці, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Ужгород.