Для нових покупців – предоплата 20% на р/р або картку!

Каталог
Популярные товары

Інтернет-магазин для фермерів МакАгро

Наш інтернет-магазин пропонує весь комплекс засобів захисту рослин та посівний матеріал для вирощування в Україні. В каталозі агрохімії пропонуються оригінальні препарати світових виробників і дженерики, що дозволяють заощадити на боротьбі з бур'янами, хворобами, шкідниками. Всі товари сертифіковані і безкоштовно доставляються нашим покупцям.

МакАгро - офіційний інтернет-партнер заводу НВК «Квадрат», провідного виробника мікродобрив України:

Мікродобрива Квантум

 

ТМ Провентус

Чому варто купувати в "МакАгро"?

Досвід співпраці з тисячами фермерів по всій Україні дозволяє нам рекомендувати ефективні, високоврожайні рішення. Тестування найбільш популярних технологій та агрохімії відбувається на випробувальних полях "МакАгро" в Макарівському (160 га, Київська область) та Канівському (135 га, Черкаська область) районах.

Ми не працюємо з посередниками, в каталозі товарів пропонується тільки сертифікована в Україні агрохімія, а також посівне насіння сільськогосподарських культур. Товар відвантажується з власних ліцензійних складів і зі складів виробників, що виключає підробку або отримання покупцем простроченого, зіпсованого товару.

Усі наші менеджери - дипломовані агрономи, які завжди готові надати кваліфіковану консультацію по підбору насіння с/г культур та засобів захисту рослин. Агрохімія застосовується в будь-якій технології вирощування, але при виборі препаратів необхідно враховувати не тільки їх пряму ефективність. Реакція культури на обробку, ґрунтова післядія, вплив на запилення, а також інші фактори здатні прямо чи опосередковано впливати на обсяг врожаю.

Нестабільність економічної ситуації в країні провокує постійне підвищення цін на товари для фермерів. Наш інтернет-магазин отримує кращі ціни від виробників на бронь посівного матеріалу та засобів захисту рослин, дозволяючи нашим покупцям економити до 40% коштів при внесенні передоплати на купівлю насіння агрокультур, врожаю поточного року.

Спеціально для наших покупців ми розміщуємо важливі поради і технології підвищення врожайності агрокультур. Також ми публікуємо результати випробувань засобів захисту рослин та їх вплив на рослини, що допомагає фермерам вибирати оптимальні норми витрати і період застосування коштів.

"МакАгро" відрізняється демократичними цінами на всі товари інтернет-магазину і зручністю покупок. Щодня наші фахівці працюють над вдосконаленням і розширенням сервісів на нашому сайті.

Ми пропонуємо:

  • безкоштовну доставку по всій Україні;
  • 100% захист від підробок, тільки сертифіковане насіння і агрохімія;
  • низькі ціни та спеціальні пропозиції для постійних покупців;
  • можливість оплати при отриманні товару;
  • кредитування, розстрочку, оплату частинами від партнерів МакАгро;
  • гнучку систему знижок;
  • агротехнічну підтримку всіх наших покупців - безкоштовно.

Інтернет-магазин для фермерів в Україні "МакАгро" безкоштовно доставляє товари в такі міста: Київ, Вінниця, Дніпро, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кропивницький, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, а також по всіх областях. При 100% передоплаті - доставка "до дверей" безкоштовно.

Наша мета - Ваш урожай!

Менеджери "МакАгро" знають все про товари, ми допоможемо вибрати посівмат та ЗЗР під конкретні умови вирощування. Збираючи інформацію від фермерів, ми знаємо реальну врожайність посівного матеріалу, а також специфіку дії пестицидів у різних кліматичних зонах країни. Ми співпрацюємо тільки з виробниками, готовими виділити для нас регіонального агронома для виїзду на ділянку і оперативного вирішення проблемної ситуації.

Агрономи нашої компанії постійно працюють над розробкою нових можливостей по збільшенню врожайності сільськогосподарських культур. Ми завжди готові передати досвід нашим покупцям. У будь-який момент Ви можете звернутися до нас за порадою щодо ефективності тих чи інших рішень для боротьби з будь-якою проблемою на полі. Ми зацікавлені у Вашому врожаї, так як наша мета - довгострокове співробітництво!

Фермери нам довіряють!

Співпрацюючи з прямими виробниками, наш інтернет-магазин для фермерів пропонує низькі ціни на оригінальну агрохімію та посівне насіння. Ви можете оплатити покупку будь-яким зручним для Вас способом, а також післяплатою, перевіривши відповідність товару.

Завдяки нашим партнерам (Альфа-Банк і ПриватБанк) прямо на сайті Ви можете оформити розстрочку до 24 місяців на будь-який товар. Також доступне оформлення кредиту на придбання агрохімії або насіння агрокультур. Якщо необхідна індивідуальна пропозицію щодо кредитування - зверніться до наших менеджерів за кваліфікованою консультацією.

"МакАгро" - партнер №1 для фермерів України!